Bizi Takip Edin

İtalya

Beşiktaş’ın Mandzukic ısrarı devam ediyor

İtalyan basını, siyah-beyazlı kulübün 31 yaşındaki forvet konusunda girişimler yaptığını yazdı. Juventus’un transfere onay vermek istemediği ama Beşiktaş’ın çok istekli olduğunu ileri sürüldü.

Beşiktaş’ta Mandzukic defteri kapanmıyor… Hırvat golcüye daha önce talip olan ancak ret yanıtı alan Beşiktaş’ın bir kez daha girişimlere başladığı ileri sürüldü. İddianı kaynağı ise İtalyan medyası oldu. Çizme basını, siyah-beyazlı yönetimin tecrübeli golcüyü kadroya katmak için 2. kez girişimlere başladığını yazdı.

Vida çağrı yapmıştı

Haberde Juventuslu idarecilerin bu transfere sıcak bakmadığının altı çizilirken, “Ancak Türkler yine de bu transfer konusunda oldukça istekli” yorumu yapıldı. Beşiktaş’ın yaz aylarında da Mandzukic’i istediği belirtilen haberde “Beşiktaş işi bu kez bitirebilir mi” ifadesi kullanıldı ve siyah-beyazlı takımda forma giyen Mitrovic ile son olarak Vida’nın Beşiktaş’a gelmesinin oyuncunun tercihini etkileyebileceği dile getirildi. Ara dönemde Beşiktaş’a gelen Vida, vatandaşı Mandzukic’e ‘Come to Beşiktaş’ çağrısı yapmıştı.

(fotomaç)

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla İtalya