Bizi Takip Edin

Yazarlar

‘Bu Lucescu Arda Turan’ı yalaya yalaya…’

Fotomaç yazarı ve hakem yorumcusu Erman Toroğlu A milli takım teknik direktörü Mircea Lucescu hakkında eleştirilerde bulundu.

 

İşte o yazı:

İtalya’da ayrı, Türkiye’de ayrı, Romanya’da ayrı konuşuyor. Bu Lucescu Türkiye’ye yakışmıyor
Bu Lucescu’yu kim bulup getirdiyse, onu tebrik ederim. Onu öperim de, her yerinden, yanaklarından…
Yazıyı fazla uzatmayacağım. Fatih Terim’i kim kovduysa, Lucescu’yu kim getirdiyse bu ikisinin tazminatlarını kusura bakmayın, ne kulüplerden ne de benim vergilerimden ödemeye hakkınız var. Bu tazminatları Yıldırım Demirören başkanlığındaki yönetim kurulu ve karar alanlar çatır çatır çatır ödeyecekler.
Hiçbiri kıvırmayacak.

Fatih Terim’e telefon açacaksın, istifa ettirtmeyeceksin, sonra görevden atacaksın. Sonra da Lucescu denen; orası burası ayrı oynayan bir adamı getireceksin.

İhtiyar-muhtar

Benim bildiğim bir fıkra var, ihtiyar- muhtar diye, ona benzeyen bir adam. İtalya’da ayrı, Türkiye’de ayrı, Romanya’da ayrı konuşuyor.

Bu Lucescu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına yakışmıyor. Enteresan, Arda’ya gidip sağını solunu yalaya yalaya milli takıma geri getirdi. Milli Takım teknik direktörüne ve hocasına küfür eden adamı… Şimdi de duyuyorum, Galatasaray Başkanı bu adamı almaya gitmiş. Ona da hayırlı işler….

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Yazarlar