Bizi Takip Edin

Yazarlar

Dursun Özbek, zekamızla alay mı ediyor?

Mehmet Demirkol, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’i sert sözlerle eleştirdi! NTV Spor’da yayınlanan Spor Servisi programında sarı kırmızılıların aldığı seçim kararını yorumlayan Demirkol, dikkat çeken ifadeler kullandı.

Sarı kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek’in açıklamalarına tepki gösteren Demirkol, Igor Tudor’un ayrılışı sonrasında gelecek teknik direktör için belirlenen şartları eleştirdi.

İşte Demirkol’un açıklamalarından satır başları;

Seçim olmasının sebebi ne? Hepimiz yüzde 100 arkasında olalım yönetimin, muhalefet olmasın diyor yani. Kimse hiçbir şey söylemesin diyor yönetimle ilgili. Seçimin neden olduğunu açıklamıyor. Utanıyor belki açıklamaya. Ben size tuzak kuruyorum diyecek, diyemiyor.

Başka biri seçilirse yüzde 100 arkasında olacağım diyor. Olur mu ya öyle şey. Bir kişi olsun o zaman her şeyi o söylesin, biz de tapınalım ona. Hepimizin aklı var itiraz edecek bir şey varsa ederiz.

Demirkol’dan Dursun Özbek’e: Zekamızla alay mı ediyorsunuz?

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan bir haberi değerlendiren Demirkol, sert ifadeler kullandı. Galatasaray’ın, Igor Tudor’un yerine gelecek hocaya seçimi şart koşacağı, eğer Dursun Özbek’ten başka bir adayın kazanması halinde tazminatsız ayrılacağı iddiasını yorumlayan Demirkol, “Bir ay sonra işi tazminatsız bırakmak üzere kim imza atar. Zekamızla alay mı ediyorsunuz? Bir kişi tanıyorum Hikmet Karaman atar belki. Hadi Güvenç Kurtar da atar diyelim. Yılmaz Vural da atabilir. Yapamadım, büyük takımı çalıştırayım diyen takıntılı bir insan varsa belki yapabilir”

Bu nedir ya? Bunu birisi söylüyor demek ki. Başkan bunu söylüyor demek ki. Bunu söyleyen Galatasaray başkanı olabilir mi? Neymiş, başkası seçilirse 1 ay sonra tazminatsız bırakacakmış. Hadi canım. 9 yaşındaki oğlum söylemez bunu. Akıl var mantık var. Adam imza atacak senede 2 milyon euro’ya. Ama canları sıkılırsa 1 ay sonra tazminatsız bırakacak. İnsan utanır ya. Böyle esnaflık da olmaz.”

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Yazarlar