Bizi Takip Edin

Fransa

Fenerbahçe, Faslı Nabil Dirar için bastırıyor

Fenerbahçe’de yönetim kamp dönemi başlangıcına kadar transferi bitirmek için yoğun çaba sarf ediyorlar.Sarı Lacivertli yöneticiler dört bir koldan transfer taaruzundalar.

 

 

Yöneticilerin öncelikli hedefinde bulunan Nabil Dirar için Monaco Kulübüyle Fransa da masada oldukları ve bu transferi Fenerbahçe’nin finansal kıstasları içerisinde bitirebilmek için yoğun çaba harcadıkları öğrenildi.

Görüşmelerde önemli mesafenin kat edildiği ve 31 yaşındaki Faslı oyuncuyla imza aşamasına çok az kaldığı gelen haberler arasında.

Yönetim kaleci transferinde de ince eleyip sık dokuyor.Volkan Demirel ile rekaber edecek,en az Volkan kadar iyi bir kaleci almak isteyen yönetim Kamerun Kalecisi Oscar Kameni ile görüşüyor.

Kameni konusunda görüşmeler sürerken,yönetimin daha önce görüştüğü Arsenal file bekçisi David Ospina’nın da kesin kararını kulübe ilettiği ve istenilmesi halinde Fenerbahçe’ye gelebileceğini söylediği belirlendi.

Fenerbahçe Yönetiminin maddi kriterleri göz önüne alarak iki kaleci arasında karar vermesi bekleniyor.

İç transferde de Aykut Kocaman’ın raporu doğrultusunda hareket eden yöneticiler Hasan Ali Kaldırım ile milli takım dönüşü masaya oturacaklar.

Daha önce Hasan Ali Kaldırım’ın talep ettiği ücreti çok yüksek bulan Fenerbahçe Yönetimi’nin oyuncuya orta yollu bir teklif yapması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Fransa