Bizi Takip Edin

Futbol

Fenerbahçe, Giuliano ile sözleşme imzaladı

Fenerbahçe Kulübü, 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Giuliano Victor De Paula ile 4 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Daha önce kiralık olarak görüşmelere başlandığı açıklanan Brezilyalı yıldızın bonservisi alınırken, sarı-lacivertliler KAP bildiriminde Zenit’e 7 milyon euro ödeneceğini bildirdi. 

Fenerbahçe Kulübü, 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Giuliano Victor De Paula ile 4 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Son anda Trabzonspor’un devreye girmesiyle kızışan transfer yarışında mutlu sona ulaşan Fenerbahçe, 4 yıllık sözleşme imzalandığı 27 yaşındaki orta saha oyuncusu için kulübü Zenit’e 7 milyon Euro ödeyecek.

Sarı-lacivertliler KAP’a yaptıkları açıklamada, “Guliano Victor de Paula’nın transferi konusunda kulübü ve kendisi ile anlaşmaya varılmıştır. FC Zenit kulübüne transfer bedeli olarak 7.000.000 Avro ödenecektir” denildi.

KLİPLE DUYURULDU
Sarı-lacivertli kulüp, son yılların modasına uyarak transferi hazırlanan video kliple duyurdu. Klipte, taraftarların “Giuliano’yu açıkla” baskısının ardından 3’ten geri sayımın ardından “Giuliano Fenerbahçe’de” müjdesi sarı-lacivertlilere verildi.

KİRALANMADAN VAZGEÇİLDİ
Fenerbahçe resmi sitasi de Giuliano transferiyle ilgili bir açıklama yapıldı. Kulübün internet sitesinden yapılan açıklama şöyle; “Kulübümüz, daha önce kiralık olarak kadromuza katılması için görüşmelere başlanan orta saha oyuncusu Giuliano Victor De Paula ve kulübü Zenit ile yapılan görüşmeler sonucunda futbolcunun bonservisiyle kulübümüze transferi konusunda her konuda anlaşma sağlamıştır.

Bu bağlamda 27 yaşındaki orta saha ile 4 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Brezilyalı futbolcu Giuliano Victor De Paula ile imzalanan sözleşmenin camiamıza hayırlı olmasını diliyor, futbolcumuza Çubuklu ile başarı ve şampiyonluklar diliyoruz.”
.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Futbol