Bizi Takip Edin

Türkiye Ligi

Fenerbahçe kararını verdi… Volkan Demirel

Süper Lig maçlarında üst üste hatalı goller yemesinden dolayı F.Bahçe’nin puanlar kaybetmesine neden olan Volkan Demirel ile yollar ayrılıyor. Son olarak Başakşehir karşılaşmasında da kötü bir performans sergileyen ve taraftar tarafından ıslıklanan Demirel’in ayrılma kararını aldığı belirtildi.

Sarı-Lacivertli Yönetim de 36 yaşındaki file bekçisi ile yapılan sözleşmedeki 1 yıllık opsiyonu kullanmayı düşünmüyor. Demirel, 40 yaşına kadar F.Bahçe’nin kalesini korumayı hedeflediğini dile getiriyordu. Geçtiğimiz sezonun bitimiyle birlikte eşi ile birlikte Amerika’ya giderek kariyerini orada devam etme kararı alan Demirel, Sarı-Lacivertli Yönetimin, ‘kal’ ısrarı sonrası 1+1 yıllık sözleşme imzalamıştı.

Yaşanan bu olumsuz gelişmeler sonrası tecrübeli file bekçisi Amerika hayalini sezon sonunda gerçekleştirecek. Demirel, Sarı-Lacivertli taraftarların kendisine yönelik tepkisi ile “Kötü bir performans sergilediğim doğru. Protesto etmekte haklılar. Ben de taraftar olsam kendimi protesto ederdim” değerlendirmesinde bulunmuştu.

F.Bahçe formasıyla 16. sezonu geçiren Demirel, son 13 resmi maçı da gol yemeden tamamlayamadı. Kalesini son olarak 23 Nisan’da G.Saray’la oynanan derbi maçta gole kapatan tecrübeli file bekçisi, daha sonra oynanan 13 maçta kalesinde 20 gol gördü. Volkan Demirel, son olarak Başakşehir maçında ıslıklanmıştı. Tecrübeli kaleci, bu tepkilere karşılık olarak taraftarlara dönerek iki elini açtı.

(hürriyet)

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Türkiye Ligi