Bizi Takip Edin

Yazarlar

‘Hakemi bu maça atayan MHK kına yaksın’

Sabah ve Fotomaç yazarı, hakem yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe – Beşiktaş derbisini kaleme aldı. Hakem Ali Palabıyık’ın derbiye atanmasını eleştiren Toroğlu, “Korku filmi gibi bir maç oldu. Bu maçı bu hale getiren Ali Palabıyık’tır! Kimler onu bu maça tayin ettiyse kına yaksın” diye yazdı.

İşte o yazı

Korku filmi gibi bir maç oynandı dün akşam. Epey konuşulur.
Yalnız bunun konuşulmasına en büyük sebep hakem Ali Palabıyık’ın bu maça atanmasıdır.
Kimse kusura bakmasın! Bence hakem Palabıyık’ı ateş çemberinin ortasına attılar.
Neymiş efendim Cüneyt Çakır’ı Fenerbahçe de istemiyormuş, Beşiktaş da istemiyormuş. Eğer ikisi de istemiyorsa ben özellikle Cüneyt Çakır’ı bu maça verirdim.

Peki hakem dün akşam ne yaptı?

Verdiği iki penaltı kararı doğru…
İkinci yarıda Cenk Tosun’un tendonuna bastılar, orada net bir penaltıyı vermedi. Bir de Pepe’nin ilk yarıda rakibine dirsek vurduğu bir pozisyon var. Verdiği sarı kartlar doğru.
Verdiği kırmızı kartlar da doğru.
Vermedikleri var onlar yanlış… Bir de Beşiktaş’ın iptal edilen bir gol pozisyonu var. O da ofsayt değil. Net bir gol… Bakın, hakemin ve yardımcı hakemin yaptıkları ve yapmadıkları bunlar.

 

2 YIL GERiYE GiTTi

Çok net söylüyorum. Ali Palabıyık’ı bu maça atayıp çocuğu en az iki yıl geri götürdüler. Hakemi resmen bitirdiler arkadaş! Bu hakemi kim tayin ettiyse bu işten anlamıyor. Yusuf Namoğlu’nu bu hakem için ikna ettirmişlerdir. BEŞİKTAŞ’ın bugün en büyük suçlusu Quaresma’dır. Sonra da Şenol Güneş… İmam atılırsa, senin takımın bunu yapar. Şenol Güneş, sen atılmayacaksın, takımın başında olacaksın!.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Yazarlar