Bizi Takip Edin

Uncategorized

Hem sütyensiz, hem transparan… Sonuç hüsran!

Bella Thorne için ‘bant’ varken ‘sütyen’ gereksiz bir detay… Ancak Salı günü Los Angeles’ta bir partiye katılan seksi güzel, transparan giyinip göğüs ucuna da bant takmayı unutunca olanlar oldu!

19 yaşındaki çılgın isim, gece partiye tüller içinde katıldı. Cesur dekolteli transparan tül üstünün altına yine tülden bir etek giyen yıldız nefes kesiciydi. Meşhur kırmızı saçlarını açık bırakan güzel, dekoltesine ve yüzüne parlak taşlar yapıştırarak adeta ışık saçıyordu.

Geceye iki erkek arkadaşıyla katılan ‘You Get Me’ yıldızı, bağcıklı uzun çizmeleriyle büyüledi. Cesaretini her fırsatta konuşturan genç oyuncu, bu kez dozu kaçırdı. Ne sütyen ne de bant kullanan seksi yıldıza bakan dönüp bir daha baktı.

Bir süre önce biseksüel olduğunu açıklayan ‘olaylı’ isim, geceye ait seksi selfie’lerini 32.4 milyon takipçisiyle paylaştı.

Bella Thorne, seks bağımlısı sevgilisi Scott Disick ile takılmaya başladığından beri çılgınlığın dozunu hiç düşürmedi. Hemen hemen her gün yeni bir olayla gündeme oturan Bella ilgiden son derece memnun görünüyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Uncategorized