Bizi Takip Edin

Yazarlar

‘Igor Tudor hem şımarık hem terbiyesiz’

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Alanyaspor maçı sonrasında muhabirleri hedef aldığı açıklamalarıyla ilgili çok konuşulmuştu. Fotomaç Gazetesi yazarı Hıncal Uluç bu konuyu değerlendirdi.

İşte Uluç’un konu ile ilgili açıklamaları:

Yüz karası bir demeçtir. Yüz karası…
Bir defa genelleme yapma hakkı yok. Ben diyorsam bana söylesin. Burada sütunum açık.
Göndermiş mi bana bir cevap?
En ağır eleştiren adam benim.
Buna karşılık mesela abim Öcal Uluç, Tudor’dan çok Tudor’un savunucusu… Abimle beni aynı kaba koyuyor. İkimize de hakaret ediyor genelleme yaparak. Bunun adı terbiyesizliktir. Galatasaray’ın internet sitesi var mı? Televizyonu var mı, dergisi var mı, her türlü iletişim aracı var mı? Muhatap almak istemiyorsa da oralardan cevap verebilir.
Hakem sayesinde, tekrar ediyorum hakem sayesinde kazandığı bir maçtan sonra kendi kazandı sanıp şımararak bütün Türk medyasını aşağılaması affedilemez.
Fakat basın toplantısında olan benim arkadaşlarım bu laflar edilirken kalkıp orayı terk etmedikleri için o konuşmayı hak ettiklerini gösterdiler.

Igor Tudor Alanyaspor maçı sonrası ne demişti?

“Kaybetseydik toplantıda 30-40 kişi olurdu, şimdi 5-6 kişiyiz. Bugün 1,5 puan kazandık, bunun için çok mutluyuz. Çünkü siz bu maçlarda alınan galibiyete 1,5 puan, Medipol Başakşehir maçında alınan galibiyete de 3 puan veriliyor şeklinde bir algı oluşturuyorsunuz.”

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Yazarlar