Bizi Takip Edin

Futbol

‘Kendime söz verdim, seçimden kaçmam’

Galatasaray eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, katıldığı bir televizyon programında Ali Koç’un Fenerbahçe başkanlık adaylığını değerlendirdi. Albayrak, Ali Koç’la görüştüğünü ve adaylıktan çekilmeyeceğini söyledi.

Galatasaray eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe’de 2018 Olağan Seçimli Genel Kurul’da başkan adaylığını açıklayan Ali Koç’un adaylığı hakkında konuştu. CNN Türk’te bir programa katılan Albayrak, Ali Koç’un adaylığı üzerinde değerlendirmelerde bulundu.

Geçen günlerde Ali Koç ile bir araya geldiklerini belirten Albayrak, “Geçen Ali Koç’la bir düğünde birlikteydim, çok sohbet ettik. Enteresan bir laf söyledi. ‘Kesin adaylığımı koyacağım, kendime söz vermiştim’ dedi. Arkadaşlarına da söz vermiş. Ali Koç’a yakışır. Aziz Yıldırım’dan seçim almak da ‘Bırakmayacağım’ demedikten sonra zor. Ben Aziz Yıldırım’ın bırakmayacağını, en azından mahkemelerin neticelenmesini bekleyeceğini düşünüyorum. Ona da hak veriyorum. Ali Koç’u başkanlık koltuğunda görmeyi çok isterim.” ifadelerini kullandı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Futbol