Bizi Takip Edin

1.Lig

Kocaman: Beşiktaş’ı yendiğimize bizi pişman ettiler

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, 1-0 kaybettikleri Akhisarspor maçı sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

Kocaman’ın yaptığı açıklamalardan Ajansspor’un derledikleri şu şekilde:

Önce maçla ilgili konuşalım daha sonra esas konuya gelelim. Oyunun ilk 25-30 dakikasında aslında her şey düşündüğümüz gibiydi. Topu 3. bölgeye itebilirdik. Son derece iyi kontrol ettik oyuna hülmediyorduk o bölümde. Daha sonra işler bireyselleşemeye gitti bu da bizim dezavantajımız oldu. Akhisar’ın istedikleri gerçekleşmeye başladı. Hızlı ataklar yemeye başladık. Son derece iyi kontrol ettiğimiz bir maçı götürürken hatalarımız oldu. Bireysel hatalar yaptık.

Düzeltmeyeceğimiz şey ise dün de söylediğim gibi 1.dakikadan itibaren gözüken birşeydi. Bizi Beşiktaş takımını yendiğimize pişman ettiler. Hakemin Alper’i neden ettiğini anlamadım. Geride kalan derbide kırmızı kart gören Neto için bir şey demedik. Hakem hatası ya da doğru karar… İsmail de ayağını kaldırıyor ama itmiyor. Rakibi sakatlamak gibi derdi yok. Babel ise yüzde yüz vuruyor ama devam. Beşiktaş’ı hakem kararıyla yenmişiz gibi bir hava estirildi. Beşiktaş Başkanı da 3 gün televizyonlarda, yayınlarda konuştu. Bu hakem, geçen sene Quaresma’yı 3 defa oyundan atamayan hakem. Hakem hatalarını kabul ediyorum ama bu başka bir şey. Hakemin niyeti belliydi. Hayırlı uğurlu olsun.”

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla 1.Lig