Bizi Takip Edin

Uncategorized

O artık bacaklarından nefret etmiyor

Bir zamanlar çaldığı her kapı yüzüne kapanmıştı. Ama sonra bu görüntüsü sayesinde hayatı değişti. Moda dünyasının kalıplarına meydan okuyan ünlü model bikini çekiminde böyle görüntülendi.

 

Yıllar boyunca model olabilmek için aşındırmadığı kapı kalmayan ama her seferinde de “fazla kilolusun” denilerek geri çevrilen Iskra Lawrence şimdi bu görüntüsüne minnettar olduğunu sosyal medya hesabından ilan etti. 26 yaşındaki Lawrence, önceki gün California, Santa Monica’da bir bikini çekiminde görüntülendi. Ten rengi bir bikini giyen Lawrence uzun uzun objektiflere poz verdi.

Lawrence daha sonra da monitörün başına oturup çekilen fotoğraflarını inceledi. Bedensel pozitivizmin günümüzdeki öncülerinden biri olan Iskra Lawrence; Instagram sayfasında kısa şortlu bir pozunu “Artık bacaklarımdan nefret etmiyorum, buna minnettarım, bedenimin yeteneklerine minnettarım” notuyla paylaşmıştı. Lawrence paparazziler tarafından çekilen ve herhangi bir rötuş yapılmadan yayınlanan pozlarını da sevdiğini ifade etmişti.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Uncategorized