Bizi Takip Edin

Uncategorized

‘O kadar ateşliyim ki, uyurken bile…’

En son ‘Türk Malı’ dizisinde boy gösteren 24 yaşındaki Buse Narcı’nın, verdiği röportajda çok ateşli olduğunu, tek başına uyurken bile jartiyer giydiğini söyledi.

 

Posta Gazetesi’nden Canan Danyıldız’a konuşan Buse Narcı, “Evli olmadan da bir erkekle evli gibi yaşayabilirim. Erkeğimi her açıdan mutlu ederim.” diyerek çok konuşulacak itiraflarda bulundu. Ateşli bir kadın olduğunu da söyleyen Narcı, “İç çamaşırı ve parfüme takıntım var. Bakkala giderken bile takım iç çamaşırı giyerim.” dedi.

 

“Diyelim evlenilecek adam karşınıza çıkmadı, ne olacak? Sperm bankasına gider misiniz?” sorusuna Buse Narcı şöyle cevap verdi: Eğer bulamazsam, düşünebilirim. Sperm bankasında fotoğraflarından baba adayını seçebiliyorsun, bu bir artı. Ama ben evlenecek kocayı bulurum, evde kalmam.

Fantezileri olan bir kadın mısınız?

Evet, özel hayatımda çok renkliyim. O yüzden hayatıma giren erkek hiç sıkılmıyor. Dedim ya tam geyşayım! İç çamaşır ve parfüm takıntım var. Bakkala bile gitsem, iç çamaşırım takım olmalı. Ateşli bir kadınım. Yalnızken bile jartiyerli yatıyorum. Dışarıda da annem bana “Seksi, biraz daha açık giyin” der ama ben biraz kapalı giyinirim.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Uncategorized