Bizi Takip Edin

İspanya

Remy: Umarım Galatasaray beni alır

G.Saray’ın gündemine gelen Loic Remy, Aslan’ın golcüsü Gomis’ten bilgi aldı. Sarı kırmızılıların ilgisine kayıtsız kalamayan Fransız golcü “Umarım doğrudur” dedi.

Trabzonspor’un da gündeminde olan Fransız golcü vatandaşı Bafetimbi Gomis’i arayarak Galatasaray hakkında bilgi aldığı ve gelmek için çok istekli olduğu iddia edildi.

Las Pasmas’ta sıkıntılı günler geçiren 31 yaşındaki golcü, Gomis ile görüşmesinde, “Galatasaray’ın bana ilgisini duyuyorum. Umarım doğrudur. Büyük hedefleri olan, her yönüyle bir oyuncu için cazip bir kulip. Benim için yni bir sayfa olabilir.” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Gomis ise vatandaşının bu sözlerine “Galatasaray’da bildiğinden çok fazlası var. hayatımın en doğru kararlarından birini buraya gelerek verdim. Sen de gelirsen aynı hisler içerisnde olacaksın” dediği belirtildi.

Galatasaray’da gündem şu an sol bek olsa da, teknik ekip hem forvet hem de sol önde oynayabilecek bir futbolcu istiyor. Gomis’e alternatif olabilecek potansiyelde görünen ayrıca kanatlarda son derece etkili olan 31 yaşındaki futbolcuya bu nedenle sıcak bakıldığı bildirildi.

(milliyet)

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla İspanya