Bizi Takip Edin

Uncategorized

‘Türk erkeklerini henüz denemedim’

İzmir’de defileye çıkan Victoria’s Secret meleklerinden Maryna Linchuk, Türk erkeklerini nasıl bulduğu sorusuna “Henüz denemedim” yanıtını verdi.

IF Wedding Fashion İzmir 2018’e ev sahipliği yapan Fuar İzmir’de düzenlenen ‘AlfaBeta SS 18 Couture’ gala defilesinde, aralarında Victoria’s Secret meleklerinden Maryna Linchuk ve Ayşe Hatun Önal’ın da bulunduğu birbirinden ünlü mankenler podyuma çıktı. Defilede, Victoria’s Secret meleklerinden Maryna Linchuk Türk erkeklerini nasıl bulduğu hakkında sorusuna ilginç bir cevap verdi.

“KENDİMİ PRENSES GİBİ HİSSETTİM”

Defilenin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Linchuk, “Çocukken Türkiye’de çok sık bulundum. İstanbul, İzmir, Antalya ve Marmaris’e gittim. Türkiye’de özellikle yemekleri beğendim. Hava da dün çok daha güzeldi. Herkes çok arkadaşça davrandı. Defilede kendimi çok güzel ve mutlu hissettim. Bu kıyafetlerin içinde kendimi prenses gibi hissettim. Defileden ve İzmir’den çok keyif aldım” dedi.

TÜRK ERKEKLERİ SORUSUNA BOMBA CEVAP

Kendisine Türk erkeklerini nasıl bulduğu hakkında soru sorulan Linchuk, “Henüz denemedim” diyerek espri yaptı. Ünlü modelin bu çıkışı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşetler

Daha fazla Uncategorized